Lut16

Niezbędne minimum

Urządzając kuchnie nie zawsze dysonujemy ogromem miejsca. W takich sytuacjach jedynym rozwiązaniem jest optymalne wykorzystanie przestrzeni, w ten sposób my będziemy zadowoleni, a sprzęty AGD na tym nie ucierpią.

W dzisiejszych czasach nie ma najmniejszego problemu z doborem odpowiednio małych sprzętów AGD. Małe lodówki, zamrażarki czy pralki o małej pojemności są normą. Przy tym niczym nie odbiegają od standardów ich większych kuzynów. O taki mały sprzęt trzeba dbać tak samo jak o każdy inny. Na przykład w przypadku lodówki ważne jest częste jej rozmrażania, najlepiej co 2 – 3 tygodnie i umycie. W przypadku bardzo małej lodówki, w której mieści się niezbędne minimum, czynność ta powinna być wykonywana tak samo często.

Wiele singli decyduje się na skorzystanie z ułatwienia w postaci mniejszych sprzętów AGD, które kosztują też mniej, no i oczywiście zajmują mniej miejsca. Takie sprzęty jednak wcale nie musza być nudne czy brzydkie. Projektanci dbają o każdy ich najmniejszy szczegół. Jeżeli posiadamy wolną szafkę w kuchni, można zdecydować się na lodówkę lub pralkę do zabudowy. W ten sposób zaoszczędza się kolejne miejsce, przy tym używając niewykorzystane przestrzenie.

Wybierając sprzęt AGD warto więc przemyśleć, czy naprawdę potrzebna nam jest wielka lodówka, czy w zupełności naszym potrzebom odpowiada chłodziarka o dużo mniejszej pojemności. Wszystko jest kwestią dopasowania i naszych indywidualnych upodobań.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.