Sty16

Buty w szafie

Buty, buty, buty… kobiety je kochają. Kochają też trzymać je w porządku i oglądać ich piękno. Dzięki kilku prostym sztuczkom można raz na zawsze rozwiązać problem butów nie od pary.

Prostym, a zarazem bardzo efektownym sposobem jest umieszczenie obuwia w pudełkach, a następnie opisywanie ich zawartości. Można ją zawrzeć w kilku słowach, jak na przykład „czerwone szpilki eleganckie” lub „czarne kozaki krótkie”.  Właścicielka na pewno będzie doskonale wiedziała o jakie buty chodzi. Jeżeli jednak w naszej szafie mamy więcej par butów niż pozwala nam to zapamiętać wyobraźnia można je sfotografować a następnie ich zdjęcia umieścić na pudełkach. Będzie to oryginalny sposób i na pewno nie zapomina o żadnej parze!

Pudełka nie muszą być szare i zwykłe, z powodzeniem można wykorzystać kolorowe, zdobne pudełka które można znaleźć w sklepach. Można też samodzielnie okleić pudełka po butach za pomocą papieru do pakowania lub tapety.

Innym dobrym sposobem na ich przechowywanie jest… powieszenie ich. Najlepiej zrobić to umieszczając buty w cienkich woreczkach z bawełny lub innego oddychającego materiały. Można do tego celu użyć tradycyjnych wieszaków na ubrania, da to nieziemski i bardzo ciekawy efekt. Buty najlepiej jest układać według sezonów – w ten sposób unika się problemów wynikających z konieczności przeszukiwania połowy szafy w celu znalezienia sandałków latem co jest bardzo uciążliwe.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.