Sty16

Kwiecista ściana

Kwiaty są wyjątkowo wdzięczne i piękne. Ładnie prezentują się na fotografiach, oraz na obrazach. Popularne są w modzie motywy kwiatowe, które sprawiają, ze w naszych domach pojawiają się ponownie tapety.

Tapety przez wiele osób kojarzone są z kiczem i brakiem gustu, najczęściej bardzo wzorzyste i bardzo nieudane. Jednak w nowym wydaniu są lekkie i świeże, poprzeplatane delikatnymi kwiatowymi motywami. Nie są tak ciężkie i narzucające się, a raczej nie rzucają się w oczy i są minimalistyczne. Jeżeli jednak tapeta do nas nadal nie przemawia, ale kochamy motyw kwiatów to istnieją inne szanse.

Możemy skorzystać z gotowych szablonów, które po przyłożeniu do ściany pociąga się farbą – rysek odbija się na ścianie. Jest to prosta metoda, jednak rysunek będzie jednokolorowy, jeżeli zależy nam na różnych kolorach to albo spróbujemy przekonać uzdolnionego znajomego do wykonanie malunków na ścianach lub po prostu kupimy gotowe naklejki.

Takie naklejki dostępne są już prawie wszędzie i można wybrać wiele motywów. Istnieją wersję dla dzieci z ich ulubionymi bohaterami kreskówek, także wersje dla młodzieży. Jeżeli kochamy kwiaty to je znajdziemy, tak samo jak samochody czy futurystyczne wzory. Aplikacja takich naklejek jest bardzo łatwa, zazwyczaj na opakowaniu znajduje się krótka instrukcja. Można też podejrzeć różne kompozycje wykonane przy użyciu tych naklejek i nimi się zainspirować.

Takie naklejki można znaleźć też w wersji magnetycznej, na lodówki i inne sprzęty domowe, są one oryginalnym sposobem na zmianę wyglądu domu. Mogą świetnie sprawdzić się na przykład przy okazji imprez czy jakiś świąt. Do tego są tanie i łatwe w aplikacji.

 

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.