Wrz16

Sprzęt w kolorze

Sprzęty AD i RTV najczęściej nie są specjalnie kolorowe. Czarny, biały, srebrny… na tym kończy się ich paleta kolorystyczna, ale ostatnim czasy panuje moda na kolorowe sprzęty z dekoracjami.

Dzięki tej modzie mamy możliwość doboru sprzętu do własnych potrzeb i upodobań, a także do wystroju wnętrz. Wiadomo, że tradycyjne sprzęty nie zawsze korzystnie wglądają w pewnych wnętrzach. Dotychczas właściciele na własną rękę podejmowali się ich zmian i ulepszania.  W ruch szły specjalistyczne farby i pędzle, ewentualnie pewne zdolności artystyczne. Obecnie jeżeli chcemy zakupić czerwoną pralko – suszarkę nie ma z tym najmniejszego problemu! Wystarczy przejść się do sklepu i zakupić chciany sprzęt.

Pierwszymi sprzętami, które wkroczyły w erę designu i  mody były małe sprzęty AGD. Blendery, miksery, malaksery, tostery, opiekacze i gofrownice były pierwsze na drodze ku kolorom i nowoczesności. Z czasem ten trend przeniósł się na większe sprzęty.

Wiele osób martwi się, że kolorowy sprzęt nie jest tak dobry jakościowo. Jednak nie ma obawy – sprzęty te różnią się jedynie obudową, ich zawartość jest taka sama i niczym nie ustępują swoim bezbarwnym kuzynom. Zresztą produkowane są przez największe światowe marki sprzętów AGD i RTV, którym zależy na dobrej renomie i na pewno nie chcą sprzedawać produktów złej jakości.

Kolorystyka sprzętów AGD i RTV otwiera nową erę w projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Kto wie, może za kilka lat w modzie będzie czarna kuchnia z czerwoną lodówką?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.